ul. Turystyczna 10, 42-110 Zawady

Poznaj nas

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą wszystkich tych którzy szukają aktywnego wypoczynku oraz miłośników obcowania z naturą.

Nasza wypożyczalnia posiada 30 sztuk nowych kajaków z kompletem wioseł i kamizelek asekuracyjnych. 

Posiadamy specjalistyczne przyczepy do przewozu kajaków, którymi możemy dostarczyć i odebrać kajaki z dowolnie wybranego miejsca.

Oferujemy możliwość przepłynięcia kajakiem najbardziej malownicze odcinki rzek Warty i Liswarty. Najatrakcyjniejszymi i proponowanymi przez nas trasami jednodniowymi są: Danków – Zawady oraz Zawady – Wąsosz Górny.  Splywy odbywają się codziennie 7 dni w tygodniu. Organizujemy spływy kilkudniowe z noclegiem na naszym polu namiotowym.

Posiadamy własną przystań z dogodnym miejscem zarówno do wodowania kajaków jak również rozbiciem namiotu lub rozpalenia ogniska. Posiadamy własną plażę z dogodnym miejscem do kąpieli w rzece.  Przystań znajduje się na końcu ulicy Turystycznej w Zawadach (bezpośrednio przy dużym parkingu)

  

Plaża przy naszej Przystani

Plaża przy naszej Przystani

Biwak

Miejsce na ognisko i grilla po ukończonym spływie.

Kajaki Liswarta. Wypożyczalnia kajaków. Spływy Liswartą. Przeżyj niezapomnianą przygodę na jednym z najciekawszych szlaków kajakowych w Polsce po Liswarcie